Volframist kalastushelmed

Volframist kalastushelmeste pilt

Volframist kalastushelmed on tööstuses standardsed ja neist on valmistatud peaaegu kõik turul olevad kuulsad helmeste mustrid.

Volframist kalastushelmeid valmistatakse volframist, mis on märkimisväärselt raskem kui plii. Neid kasutatakse mitte ainult kalade hammustamiseks, vaid ka kärbeste põhja sundimiseks. Tavalistel helmestel on üks väike ja üks suur puurauk, mis hõlbustab selle hõlpsat libisemist ümber konksu painde ja sobib tihedalt konksusilma taha.

Volframist kalastushelmed on valmistatud eranditult kärbeste jaoks, kasutades duellide läbimõõduga ava. Üks väike ja üks suur igav auk, mis aitab hõlpsalt libiseda ümber konksu painutamise ja sobib tihedalt konksu silma taha. Need helmed on kaetud tuhmumise vastu ja annavad välgu ka kõige plekilisemates vetes.

Kõik tõsised kärbeskalurid teavad, et volframpüünistega kärbsed pakuvad kiirete ja selgete ojadega kalapüügil imet. Nad teevad imet ka igas muus süvavee olukorras! Hankige kärbsed põhja, kus kalad asuvad, ja peate lihtsalt rohkem kalu püüdma!

Põhjendused volframi valimiseks kalahelmeste materjalina

Volfram on üks raskemaid metalle. See on nii raske, et seda saab kasutada volframpüüniste valmistamisel. Volframi tihedus on toatemperatuuri lähedal vahemikus 16,5 grammi / cm3 kuni 18,5 grammi / cm3, plii tihedus on ainult 11,34 grammi cm-3.Selle tulemusel on volframpüünised peaaegu kaks korda raskemad kui plii. sama maht.