Tungsten balıkçılık boncuk

Tungsten Balıkçılık Boncuk Resim

Tungsten balıkçılık boncukları endüstride standarttır ve piyasada bulunan hemen hemen her ünlü boncuk modelinde çalışılmıştır.

Tungsten balıkçılık tanecikleri, kurşuntan önemli ölçüde daha ağır olan tungsten'den yapılmıştır, sadece balığı ısırmaya teşvik etmek için değil, aynı zamanda sineği dibe batmak için zorlamak için de kullanılır. Standart boncuk kafalarında, kancanın kolayca bükülüp kaydırılması ve kanca gözünün arkasına sıkıca oturması için küçük ve bir adet büyük delik vardır.

Tungsten balıkçılık boncukları, düello çapındaki bir delik kullanan sadece uçuş katları için yapılır. Kanca dirseğinin etrafından kolayca kaymaya yardımcı olmak için küçük ve bir adet büyük delik açılmıştır ve kanca gözünün arkasına sıkıca oturmaktadır. Bu boncuklar kararmaya karşı dayanıklıdır ve en lekeli sularda bile flaş sağlarlar.

Bütün ciddi balıkçı balıkları, tungsten balıkçılık boncuklarına sahip olduklarını bilir, sinekler hızlı ve net akarsularda avlanma oranları için harikalar yaratır. Onlar da diğer derin su koşullarında harikalar yaratıyor! Sinekleri balığın olduğu dibe kadar alın ve daha çok balık yakalamak zorundasınız!

Balıkçılık boncuk malzemesi olarak tungsten seçme nedenleri

Tungsten, mevcut en ağır metallerden biridir. Tungsten balıkçılık boncuklarında yapımında kullanılabilecek kadar ağırdır. Tungsten, oda sıcaklığının yanında 16.5 gram / cm3 ile 18.5 gram / cm3 arasında değişen bir yoğunluk yoğunluğuna sahiptir, mukayese ile, kurşun sadece 11.34 gram cm-3 yoğunluğuna sahiptir. Aynı hacim.