חרוזי דיג טונגסטן

חרוזי דיג טונגסטן תמונה

חרוזי דיג טונגסטן הם סטנדרטיים בענף ועובדים כמעט בכל דפוס חרוזים מפורסם הקיים בשוק.

חרוזי דיג טונגסטן עשויים טונגסטן, הכבדים במידה ניכרת מאשר עופרת, משמשים לא רק כדי לעורר את הדגים לנגוס, אלא גם בכדי להכריח את הזבוב לטבול בתחתית. על ראשי חרוזים סטנדרטיים יש חור אחד קטן ואחד גדול משועמם, שיעזור להחליק אותו בקלות סביב עיקול הוו ולהתאים היטב מאחורי עין הוו.

חרוזי דיג טונגסטן מיוצרים באופן בלעדי לשכבות זבוב באמצעות חור בקוטר דו קרב. חור אחד גדול ואחד גדול משועמם העוזר להחליק בקלות סביב כיפוף הוו ולהתאים נמרץ מאחורי עין הוו. חרוזים אלה מצופים כנגד התכת ומספקים פלאש אפילו במים המוכתמים ביותר.

כל דייגי הזבובים הרציניים יודעים שיש להם חרוזי דיג טונגסטן, זבובים זה דבר נפלא לשיעורי התפיסה בעת דיג נחלים מהירים וצלולים. הם גם עובדים נפלאות בכל מצב מים עמוקים אחר! קבל את הזבובים לתחתית היכן שהדגים נמצאים ופשוט צריך לתפוס יותר דגים!

סיבות לבחור טונגסטן כחומר מחרוזי דייג

טונגסטן היא אחת המתכות הכבדות ביותר שקיימות. הוא כל כך כבד שניתן להשתמש בו בייצור חרוזי דיג טונגסטן. לטונגסטן צפיפות זעם בין 16.5 גרם / ס"מ 3 ל -18.5 גרם / ס"מ 3 בסמוך לטמפרטורת החדר, בהשוואה, לעופרת יש רק צפיפות של 11.34 גרם ס"מ -3. כתוצאה מכך, חרוזי דיג טונגסטן כבדים כמעט כפליים כמו עופרת ב אותו נפח.